Bodystat® 1500

Primárně konfigurovaný pro zdraví, fitness, management hmotnosti a volnočasový průmysl, ale také používán ve výzkumu a v lékařství. Bodystat 1500 je naší světovou třídou v měření složení těla, analýzách mezi sledovacími zařízeními. Jedinečný ve své jednoduchosti použití a hloubce analýzy je nezbytným nástrojem, používaným ve fitness centrech po celém světě.

Specifikace Bodystatu 1500

 • Procento tělesného tuku a hmotnost tuku*
 • Procento aktivní tělesné hmoty a hmotnost aktivní tělesné hmoty*
 • Procento celkové vody v těle a hmotnost celkové tělesné vody*
 • Rozsahy normohodnot pro každou z výše uvedených kategorií, včetně ideální tělesné hmotnosti na základě skutečné analýzy složení těla subjektu
 • Hmotnost bezvodé aktivní tělesné hmoty (ATH)
 • Hodnota bazálního metabolismu (BMR)*
 • BMR/hmotnost těla
 • Průměrná denní kalorická potřeba*
 • Body Mass Index, plus normální rozsah
 • Poměr pas/boky
 • Hodnoty impedance při 50 kHz
* Vypočtená

Příslušenství Bodystat 1500

KABELOVÉ VODIČE

KRÁTKÉ ELEKTRODY

PAPÍROVÝ REPORT

VOLITELNÁ TISKÁRNA

Získejte co nejvíce ze svého Bodystatu 1500

Zdravotnický průmysl je nejvýše, co kdy byl a všechny prognózy ukazují další masivní růst, protože spotřebitelé si stále více uvědomují důležitost svého vlastního zdraví. Bodystat 1500 má jedinečnou pozici pomoci majitelům fitness těžit z tohoto současného růstu a možnost zvýšit svůj podíl na trhu a také výnosy.

Propagace používání Bodystatu 1500 ukáže novým i stávajícím zákazníkům, že vaše fitness centrum funguje na velmi vysoké úrovni v oblasti zdraví a managementu fitness - to je to, co moderní spotřebitel hledá. To podpoří zvýšení využívání vašich zařízení (generujících ještě větší příjmy) a přiláká nové uživatele.

Kdo může mít prospěch z používání Bodystatu 1500?

Odpověď je jednoduchá, každý! Od nejzdravějších členů po ty nejméně zdravé, Bodystat 1500 nabízí bezkonkurenční zprávy v českém jazyce , podrobné analýzy, grafy a motivační stanovení cílů, aby se klienti zapojili a motivovali. Analýza je vhodná pro všechny věkové skupiny, pohlaví nebo etnické skupin.

BIA (bioelektrická impedanční analýza) nabízí precizní měření svalové a tukové hmoty, které poskytuje obrovskou výhodu oproti nedostatečnému posouzení jen BMI (Body Mass Index) a dává opravdovým fitness klientům skutečné výsledky, které berou v úvahu jak hodnoty svalstva, vody a tuku, tak také také jejich buněčné zdraví.

Brochure for Bodystat<sup>®</sup>1500

Používání vašeho Bodystatu 1500

Použití vašeho Bodystatu 1500 nemůže být jednodušší - není zapotřebí rozsáhlé školení a proces je neinvazivní, což je důležité pro osobu, která je měřena. Bodystat 1500 má dva hlavní vodivé kabely, z nichž každý má dvě krokosvorky, červenou a černou. Tyto svorky jsou připojeny k exponovaným úchytům na elektrodách. Pomocí tří tlačítek klávesnice zadáte povinné údaje klienta, jako jsou pohlaví, věk, výška a hmotnost a volitelné údaje jako je úroveň fyzické aktivity nebo míry pasu a boků.

Při měření prochází bezpečný signál ( slabý elektrický proud) vygenerovaný bateriemi celým tělem a měří bioelektrickou impedanci při pevné frekvenci 50 kHz. Jakmile je měření provedeno, zobrazí se po 3 vteřinách na LCD displeji komplexní analýza složení těla, která obsahuje tělesný tuk, svalovou hmotu, celkovou tělesnou vodu a optimální rozsahy dalších parametrů. Metabolické výpočtové hodnoty, BMI a poměr pas/boky se také zobrazují na LCD displeji.

Brožurka Bodystat® 1500 v angličtině Brochure for Bodystat<sup>®</sup>1500
Copyright: Fitsport-komplex s.r.o. 2016

Fitsport-komplex.cz | Bodystat.cz | NutriPro.cz | NutriData.cz